QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Minnesota Wild - Runkosarja 2016‑17


Edellinen kausi   Seuraava kausi

Minnesota Wild - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17




Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
124FIMikael GranlundH7625416612227330.3290.5390.868
232CAEric StaalH7627325930123170.3550.4210.776
333FIMikko KoivuH7518365424262040.2400.4800.720
424CHNino NiederreiterH7620305051168020.2630.3950.658
524USCharlie CoyleH761732493694040.2240.4210.645
624USJason ZuckerH7621254630321030.2760.3290.605
734USJason PominvilleH72123244420020.1670.4440.611
832USZach PariseH6417203730-55040.2660.3130.578
931USRyan SuterP769283734334110.1180.3680.487
1027CAJared SpurgeonP729263520311020.1250.3610.486
1122CAMathew DumbaP7010213157155010.1430.3000.443
1225FIErik HaulaH661310232431030.1970.1520.348
1323SEJonas BrodinP62319222022020.0480.3060.355
1429CAChris StewartH75136199420000.1730.0800.253
1526CAMarco ScandellaP65491325-40000.0620.1380.200
1626USJordan SchroederH344711050000.1180.2060.324
1723CATyler GraovacH527291070020.1350.0380.173
1829CZMartin HanzalH142798-30000.1430.5000.643
1925SEChristian FolinP452572470000.0440.1110.156
2019SEJoel Eriksson EkH9235220010.2220.3330.556
2130USNate ProsserP3714512-10000.0270.1080.135
2228CARyan WhiteH142137-60000.1430.0710.214
2327CAZac DalpeH9123900000.1110.2220.333
2422SEGustav OlofssonP130332-10000.0000.2310.231
2523USMike ReillyP17101210000.0590.0000.059
2624FITeemu PulkkinenH91012-10000.1110.0000.111
2726CADarcy KuemperM17011400000.0000.0590.059
2823CAKurtis GabrielH130112900000.0000.0770.077
2922CHChristoph BertschyH5011400000.0000.2000.200
3030CADevan DubnykM620001000000.0000.0000.000
3123CAZack MitchellH110000-10000.0000.0000.000
3220USAlex TuchH60000-30000.0000.0000.000
3330USPat CannoneH3000000000.0000.0000.000

Edellinen kausi   Seuraava kausi

Minnesota Wild NHL-pelaajien kansallisuudet kaudella 2016‑17


Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Maaliskuu 29, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.