QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Minnesota Wild - Runkosarja 2016‑17

Minnesota Wild - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
132CAEric StaalH4215243918142160.3570.5710.929
224FIMikael GranlundH421025356222120.2380.5950.833
324USCharlie CoyleH4213213422144030.3100.5000.810
433FIMikko KoivuH4213173014220030.3100.4050.714
524USJason ZuckerH4211172818251020.2620.4050.667
624CHNino NiederreiterH4212152712174010.2860.3570.643
731USRyan SuterP426202616283100.1430.4760.619
832USZach PariseH33812201803000.2420.3640.606
922CAMathew DumbaP427132039183010.1670.3100.476
1027CAJared SpurgeonP385141914250020.1320.3680.500
1134USJason PominvilleH4261218210010.1430.2860.429
1223SEJonas BrodinP42313161622020.0710.3100.381
1329CAChris StewartH4293125100000.2140.0710.286
1425FIErik HaulaH3266121040020.1880.1880.375
1526USJordan SchroederH12347020000.2500.3330.583
1626CAMarco ScandellaP312351200000.0650.0970.161
1719SEJoel Eriksson EkH9235220010.2220.3330.556
1825SEChristian FolinP3114520110000.0320.1290.161
1923CATyler GraovacH34303420010.0880.0000.088
2027CAZac DalpeH9123900000.1110.2220.333
2130USNate ProsserP170224-30000.0000.1180.118
2224FITeemu PulkkinenH91012-10000.1110.0000.111
2323CAKurtis GabrielH110112400000.0000.0910.091
2422CHChristoph BertschyH5011400000.0000.2000.200
2530CADevan DubnykM330001000000.0000.0000.000
2623CAZack MitchellH100000-10000.0000.0000.000
2726CADarcy KuemperM9000000000.0000.0000.000
2823USMike ReillyP9000200000.0000.0000.000
2930USPat CannoneH3000000000.0000.0000.000
3022SEGustav OlofssonP1000010000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Tammikuu 16, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.