QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Minnesota Wild - Runkosarja 2016‑17

Minnesota Wild - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
124FIMikael GranlundH591936556296220.3220.6100.932
233FIMikko KoivuH5817294622302040.2930.5000.793
324CHNino NiederreiterH5919264539198020.3220.4410.763
432CAEric StaalH591728452072160.2880.4750.763
524USCharlie CoyleH5914304434134030.2370.5080.746
624USJason ZuckerH5918234128321020.3050.3900.695
734USJason PominvilleH59102838410020.1690.4750.644
831USRyan SuterP598253322334110.1360.4240.559
932USZach PariseH5014142828-54030.2800.2800.560
1027CAJared SpurgeonP558202818321020.1450.3640.509
1122CAMathew DumbaP557172443203010.1270.3090.436
1225FIErik HaulaH49128202080030.2450.1630.408
1323SEJonas BrodinP45313161642020.0670.2890.356
1429CAChris StewartH591131479-10000.1860.0510.237
1526USJordan SchroederH26369050000.1150.2310.346
1626CAMarco ScandellaP482682340000.0420.1250.167
1725SEChristian FolinP412572260000.0490.1220.171
1823CATyler GraovacH46606640020.1300.0000.130
1919SEJoel Eriksson EkH9235220010.2220.3330.556
2030USNate ProsserP270444-20000.0000.1480.148
2127CAZac DalpeH9123900000.1110.2220.333
2222SEGustav OlofssonP80220-10000.0000.2500.250
2323USMike ReillyP17101210000.0590.0000.059
2424FITeemu PulkkinenH91012-10000.1110.0000.111
2526CADarcy KuemperM13011400000.0000.0770.077
2623CAKurtis GabrielH130112900000.0000.0770.077
2722CHChristoph BertschyH5011400000.0000.2000.200
2830CADevan DubnykM460001000000.0000.0000.000
2923CAZack MitchellH110000-10000.0000.0000.000
3020USAlex TuchH60000-30000.0000.0000.000
3130USPat CannoneH3000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Helmikuu 27, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.