QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Anaheim Ducks - Runkosarja 2016‑17

Anaheim Ducks - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
132USRyan KeslerH4918213938127020.3670.4290.796
231CARyan GetzlafH426293520-62110.1430.6900.833
331CACorey PerryH499253435-33010.1840.5100.694
426SEJakob SilfverbergH4813162912133140.2710.3330.604
523SERickard RakellH3819928605050.5000.2370.737
625USCam FowlerP491015251215130.2040.3060.510
729CAAndrew CoglianoH491011211880200.2040.2240.429
834CAAntoine VermetteH497121922-33000.1430.2450.388
925FISami VatanenP46215171422000.0430.3260.370
1021CANick RitchieH47115163301030.2340.1060.340
1121CZOndrej KaseH33481212-10020.1210.2420.364
1225CAJosh MansonP4919105740000.0200.1840.204
1324CAJoseph CramarossaH3734742-10000.0810.1080.189
1422SEHampus LindholmP363472491020.0830.1110.194
1521CAShea TheodoreP2416718-71000.0420.2500.292
1635CAKevin BieksaP492354101000.0410.0610.102
1728DEKorbinian HolzerP180556-30000.0000.2780.278
1825USChris WagnerH253036-30000.1200.0000.120
1931CARyan GarbuttH2721320-30010.0740.0370.111
2031CAClayton StonerP141232800000.0710.1430.214
2123USStefan NoesenH11202220000.1820.0000.182
2224CALogan ShawH291126-40000.0340.0340.069
2330USJared BollH3302258-30000.0000.0610.061
2424CAMichael SgarbossaH90220-20000.0000.2220.222
2523USJohn GibsonM38011200000.0000.0260.026
2622SENick SörensenH50112-10000.0000.2000.200
2728CAJonathan BernierM18000400000.0000.0000.000
2822CABrandon MontourP5000210000.0000.0000.000
2931CAMason RaymondH40000-20000.0000.0000.000
3019SEJacob LarssonP40002-10000.0000.0000.000
3124USEmerson EtemH3000210000.0000.0000.000
3227CADustin TokarskiM100000000.0000.0000.000
3325CASimon DespresP1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Tammikuu 22, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.