QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Anaheim Ducks - Runkosarja 2016‑17


Edellinen kausi   Seuraava kausi

Anaheim Ducks - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17




Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
131CARyan GetzlafH661448624755230.2120.7270.939
232USRyan KeslerH732030506577020.2740.4110.685
331CACorey PerryH7314324657-13020.1920.4380.630
423SERickard RakellH623213458550100.5160.2100.726
526SEJakob SilfverbergH7020224218105150.2860.3140.600
625USCam FowlerP731123342025130.1510.3150.466
729CAAndrew CoglianoH731417312660300.1920.2330.425
821CANick RitchieH691212245221030.1740.1740.348
934CAAntoine VermetteH638142238-114010.1270.2220.349
1025FISami VatanenP64319222222000.0470.2970.344
1122SEHampus LindholmP606111736171020.1000.1830.283
1221CZOndrej KaseH51591416-20020.0980.1760.275
1325CAJosh MansonP73410146990010.0550.1370.192
1435CAKevin BieksaP73291163-21000.0270.1230.151
1524CAJoseph CramarossaH4946105110010.0820.1220.204
1621CAShea TheodoreP3017826-111000.0330.2330.267
1724CALogan ShawH492571000100.0410.1020.143
1832USPatrick EavesH11426240000.3640.1820.545
1928DEKorbinian HolzerP2815612-30000.0360.1790.214
2025USChris WagnerH344156-10000.1180.0290.147
2131CARyan GarbuttH2721320-30010.0740.0370.111
2222CABrandon MontourP191231040000.0530.1050.158
2331CAClayton StonerP141232800000.0710.1430.214
2430USJared BollH4703382-30000.0000.0640.064
2523USStefan NoesenH12202220000.1670.0000.167
2624CAMichael SgarbossaH90220-20000.0000.2220.222
2723USJohn GibsonM49011400000.0000.0200.020
2822SENick SörensenH50112-10000.0000.2000.200
2928CAJonathan BernierM33000400000.0000.0000.000
3032USNate ThompsonH22000910000.0000.0000.000
3131CAMason RaymondH40000-20000.0000.0000.000
3219SEJacob LarssonP40002-10000.0000.0000.000
3324USEmerson EtemH3000210000.0000.0000.000
3427CADustin TokarskiM100000000.0000.0000.000
3527USCorey TroppH10000-10000.0000.0000.000
3625CASimon DespresP1000000000.0000.0000.000
3722USNicolas KerdilesH1000010000.0000.0000.000
3823FIKalle KossilaH1000000000.0000.0000.000

Edellinen kausi   Seuraava kausi

Anaheim Ducks NHL-pelaajien kansallisuudet kaudella 2016‑17


Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Maaliskuu 23, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.