Anaheim Ducks - Runkosarja 2016‑17


Anaheim Ducks - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17




Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
131CARyan GetzlafH741558734976230.2030.7840.986
232USRyan KeslerH822236588388020.2680.4390.707
331CACorey PerryH821934537625030.2320.4150.646
423SERickard RakellH71331851121050100.4650.2540.718
526SEJakob SilfverbergH7923264920105150.2910.3290.620
625USCam FowlerP801128392075130.1380.3500.488
729CAAndrew CoglianoH8216193526110320.1950.2320.427
821CANick RitchieH771414286241030.1820.1820.364
934CAAntoine VermetteH729192842-75010.1250.2640.389
1025FISami VatanenP71321243032000.0420.2960.338
1122SEHampus LindholmP666142036131020.0910.2120.303
1225CAJosh MansonP825121782140110.0610.1460.207
1321CZOndrej KaseH535101518-10020.0940.1890.283
1432USPatrick EavesH2011314882010.5500.1500.700
1535CAKevin BieksaP81311146301010.0370.1360.173
1624CAJoseph CramarossaH4946105110010.0820.1220.204
1724CALogan ShawH5537101030110.0550.1270.182
1821CAShea TheodoreP3427928-61010.0590.2060.265
1925USChris WagnerH43617620000.1400.0230.163
2028DEKorbinian HolzerP322572300000.0630.1560.219
2122CABrandon MontourP2724614110000.0740.1480.222
2231CARyan GarbuttH2721320-30010.0740.0370.111
2331CAClayton StonerP141232800000.0710.1430.214
2430USJared BollH5103387-30000.0000.0590.059
2523USStefan NoesenH12202220000.1670.0000.167
2632USNate ThompsonH301121440000.0330.0330.067
2724CAMichael SgarbossaH90220-20000.0000.2220.222
2823USJohn GibsonM52011400000.0000.0190.019
2922SENick SörensenH50112-10000.0000.2000.200
3028CAJonathan BernierM39000400000.0000.0000.000
3131CAMason RaymondH40000-20000.0000.0000.000
3219SEJacob LarssonP40002-10000.0000.0000.000
3324USEmerson EtemH3000210000.0000.0000.000
3427CADustin TokarskiM100000000.0000.0000.000
3527USCorey TroppH10000-10000.0000.0000.000
3625CASimon DespresP1000000000.0000.0000.000
3722USNicolas KerdilesH1000010000.0000.0000.000
3824USJaycob MegnaP1000010000.0000.0000.000
3923FIKalle KossilaH1000000000.0000.0000.000


Anaheim Ducks NHL-pelaajien kansallisuudet kaudella 2016‑17


Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Huhtikuu 28, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.