QuantHockey logoQuantHockey.com - NHL-tilastot

Anaheim Ducks - Runkosarja 2016‑17

Anaheim Ducks - Pistepörssi runkosarjassa 2016‑17

Kopioi taulu
#IkäNimiPPOMSPRM+/-YVAVVMM/OS/OP/O
131CARyan GetzlafH5411344526-43120.2040.6300.833
232USRyan KeslerH611925444897020.3110.4100.721
331CACorey PerryH6111294045-33010.1800.4750.656
426SEJakob SilfverbergH5817193612124140.2930.3280.621
523SERickard RakellH50221032805060.4400.2000.640
625USCam FowlerP611120311815130.1800.3280.508
729CAAndrew CoglianoH611214262270300.1970.2300.426
834CAAntoine VermetteH588142236-104010.1380.2410.379
921CANick RitchieH59119203701030.1860.1530.339
1025FISami VatanenP52216182242000.0380.3080.346
1122SEHampus LindholmP4858132661020.1040.1670.271
1221CZOndrej KaseH43481214-20020.0930.1860.279
1325CAJosh MansonP61210126330010.0330.1640.197
1424CAJoseph CramarossaH4846105110010.0830.1250.208
1521CAShea TheodoreP3017826-111000.0330.2330.267
1635CAKevin BieksaP6125752-31000.0330.0820.115
1728DEKorbinian HolzerP2315610-10000.0430.2170.261
1824CALogan ShawH412358-40100.0490.0730.122
1925USChris WagnerH253036-30000.1200.0000.120
2031CARyan GarbuttH2721320-30010.0740.0370.111
2131CAClayton StonerP141232800000.0710.1430.214
2223USStefan NoesenH12202220000.1670.0000.167
2322CABrandon MontourP12112610000.0830.0830.167
2430USJared BollH4002273-40000.0000.0500.050
2524CAMichael SgarbossaH90220-20000.0000.2220.222
2623USJohn GibsonM48011400000.0000.0210.021
2722SENick SörensenH50112-10000.0000.2000.200
2828CAJonathan BernierM22000400000.0000.0000.000
2932USNate ThompsonH10000410000.0000.0000.000
3031CAMason RaymondH40000-20000.0000.0000.000
3119SEJacob LarssonP40002-10000.0000.0000.000
3224USEmerson EtemH3000210000.0000.0000.000
3327CADustin TokarskiM100000000.0000.0000.000
3427USCorey TroppH10000-10000.0000.0000.000
3525CASimon DespresP1000000000.0000.0000.000
3623FIKalle KossilaH1000000000.0000.0000.000

Käynnissä olevan NHL-kauden tilastot päivitetty viimeksi: Helmikuu 22, 2017
Kuluvan kauden NHL-tilastot toimittaa XML Team Solutions: Sisällön tekijänoikeudet 2016, The Sports Forecaster. Tilastot jakaa XML Team Solutions.